Skip to main content

Dostarczymy jedzenie na każdą imprezę

Dzięki profesjonalnemu i wykwalifikowanemu zespołowi kucharzy oraz kelnerów, nasza oferta cateringowa jest dopasowywana każdorazowo do indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Realizując pomysły według Państwa gustów oraz smaków, pamiętamy o doborze najlepszych składników pochodzących od sprawdzonych, lokalnych dostawców. Kryją się za tym ‐ doskonały smak i jakość potraw. Nie zabraknie również miejsca, by wprowadzić elementy innowacji, które zaskoczą i olśnią uczestników imprezy.

Catering biznesowy

Zajmujemy się kompleksową obsługą cateringową. Obsługujemy firmy, szkolenia, imprezy firmowe i różnego rodzaju eventy. Nasz zespół zadba od początku do końca o każdy szczegół. W ofercie biznesowej mamy: przerwę na kawę, słodki poczęstunek, zimne przekąski oraz bufet z ciepłymi daniami. Zapewniamy sprzęt, dowóz oraz obsługę. Mamy bardzo duże, wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm z terenu aglomeracji GZM i województwa śląskiego. Mieliśmy przyjemność obsługiwać Mistrzostwa Świata w piłce nożnej U20 oraz Mistrzostwa Europy U21, a także szereg innych imprez, meczów, koncertów i wydarzeń odbywających się na Stadionie Miejskim w Tychach.

Catering okolicznościowy

Oferujemy catering na różnego rodzaju okazje – Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, a także przyjęcia w ogrodzie, spotkania ze znajomymi, czy posiłki dla pracowników. Przygotujemy dla Państwa przekąski, zupy, dania główne oraz desery. Na mniejsze, prywatne imprezy polecamy nasze gotowe zestawy Partybox.
 

Wyślij zapytanie o wycenę

Zadzwoń i zapytaj

Prośba o wycenę cateringu

* Wymagane wypełnienie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów kontaktowych w sprawie przesłanego formularza.